Tuning - moje życie - podpisy grupy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

13 Juni 2008
właśnie takiego klanu szukałem piękne fury pozdro dla założyciela

12 Juni 2008
TUNING - MOJE ŻYCIE

12 Juni 2008
hehe super klanik wlasnie takiego szukalem pozdrowionka dla wszystkich...mmmrr super bryczki:)

12 Juni 2008
dzieks za przyjecie :) pozdro super klanik :)

12 Juni 2008
Super klan!!! Extra!!! Pozdro miłośników :-)

12 Juni 2008
Dla mnie totalnie odjazdowy jest German Style!!! Poprostu niesamowity!!! PZDR!!!

12 Juni 2008
Tuning rulez xD Nie ma to jak szybkie , stuningowane Autka xd

11 Juni 2008
Superowsko odlotowy klan :):) Umnie w miescie kolesie kupili se 2 mercy i do nich podjechal koles z tuningowanym starą bmw sciegali sie do zakretu i spowrotem i pod meta wloczyl koles bmw 5 i tak ich wzioł na 4 180 na liczniku miał ale było widac po k

10 Juni 2008
niewiem jak wy ale mi sie podobaja najbardziej z tuning car's auta "big block" np mustangi ich ryk silnika jest boski:P

10 Juni 2008
Zgadzam się w pełni z DRIFT3R'em! Tuning to coś niezwykłego! :: Precz z WIEŚ-TUNINGIEM który szpeci prawdziwe piękno zawodowego tuningu!

9 Juni 2008
klan jes zaje fajny

5 Juni 2008
Czeka mnie wyzwanie, tuning czegoś, do czego nie dokupisz nic gotowego-Seat Toledo 1L ;))) będzie jazda~!!!

1 Juni 2008
kochm bryki po tuningu

30 Mei 2008
lubie tuning ! fajniuski klanik

28 Mei 2008
Co tu duzo mowic Fury panienki cos pieknego:D:D:D

28 Mei 2008
jak by nie tłunik auto to nie była by bryka

27 Mei 2008
Tuning to moje życie...

27 Mei 2008
Prawdziwi tunerzy to pasjonaci, którzy w to co robią wkładają serce i nawet z wraków potrafią wykrzesać prawdziwe piękno.

26 Mei 2008
Tuning to jest życie bez granic jeśl ma się kase

25 Mei 2008
Tuning to coś pięknego!!!