Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
12 Juni 2011
Tuning - moje życie < 3
konto usunięte
29 Mei 2011
Tuning - moje życie Tuning - moje życie
Honda CRX 1.6 16v Vtec 150km :)
konto usunięte
17 Mei 2011
Golf 3 Tuning :p
Saab 900 tuning:D
konto usunięte
9 Mei 2011
vw golf III drift ; d
konto usunięte
8 Mei 2011
A3 tuning:)
konto usunięte
4 Mei 2011
VW Passat b4 tuning :)
konto usunięte
6 Mei 2011
kocham tuning ale nie BMW
konto usunięte
19 Juli 2012
Tuning - moje życie
konto usunięte
23 April 2011
zrob cos z maja xantia http://c.wrzuta.pl/ wi2291/ 62be99e9002c28754db2ed41 /0/xantia ps; w linku usun spacje
konto usunięte
18 April 2011
Honda Civic Tuning yakuzaclub!!!
konto usunięte
14 April 2011
http://skocz.pl/dcqlj wejdź, a nie pożałujesz
Golf 2 tuning!!!!!:D
konto usunięte
5 April 2011
Hah! RX-7; D
www.skocz.pl/FoTTeCZkAA
Tuning Fiat 126 p to jest moje życie
http://civic4g.pl/
konto usunięte
23 Maret 2011
I ? Tuning :) Pozdro, Zając ^^ .
konto usunięte
16 Maret 2011
Zapraszam na passatforum ; )