http://www.fotka.pl/alojzaanonimka
Komentarze (5)
Zippo526
21 Oktober 2013
epicko piekna
Akun dihapus
4 September 2013
Nic dodać..nic ująć. Poprostu Anioł. :d83dde1a:
Akun dihapus
4 September 2013
wyjdziesz za mnie ? :D
Akun dihapus
4 September 2013
Bardzo ładnie
Akun dihapus
4 September 2013
ładnie
