17 Juni 2015
Zaszyj się gdzieś na jakiś czas i nie wychodź, to bardzo niebezpieczny człowiek ale jesteś bezpieczna!
17 Juni 2015
walic takich ludzi co gpo buzi roza oni zawsze se moga tylko tyle nic wiecej
17 Juni 2015
Twoi wrogowie na pewno nie spodziewaliby się samobójstwa. Myślą sobie: "Będziemy grozić jej śmiercią, bo każdy chce żyć"; ale możesz pokazać im, że jesteś silniejsza od nich i nie boisz się śmierci.
17 Juni 2015
@ omega wez sie sam zabij mlotkiem w leb albo wyhustaj na linie debilu. Nie chce mi sie otworzyc ten plik ale mysle ze jestem w stanie ci pomoc. Daj znac jakos na privie jesli nadal potrzebujesz rozwiazac swoje problemy.pozdrawiam
17 Juni 2015
@ foxconn ten post to dla zwykłej beki.
Rzucaj w nich nie sprzedanymi ziemniakami, ewentualnie siostrą.
17 Juni 2015
nie lotoj maleńka, dosz rade
17 Juni 2015
Na policję! Namierzą jego Aj Pi i dostanie dożywocie! Łapać takich groźnych ludzi, co on jeszcze robi na wolności!?
17 Juni 2015
Właśnie jurz idę na policje i zgłaszam to do prokuratury.
17 Juni 2015
@ foxconn Przepraszam bardzo, moi rodzice z Pańskimi świń nie pasali.
17 Juni 2015
zbieraj dowody i zgłoś na policje,bo groźby są karalne:) jak gdzieś idziesz to zawsze z kimś( zawsze jest ktoś kto poświadczył by na twoją korzyść) powodzenia
17 Juni 2015
^ Bierz wszystko na poważnie, będziesz mieć wspaniale życie.
17 Juni 2015
WY SERIO LUDZIE BIERZECIE TO NA POWAZNIE OMG XDDDDDDDDDDD