konto usunięte
Pierwszy post
25 April 2014
ktoś tu się przy tym bawi?
przyznawać się!
25 April 2014
słuchają tylko się nie przyznają
25 April 2014
tylko przy disco polo wszyscy się dobrze bawią :):):)
25 April 2014
nie słucham, ale po bardziej zakraplanej imprezie na aftera najlepiej wchodzi do tańców ;d
25 April 2014
wszyscy we wrocku słuchają VOX FM
25 April 2014
ja slucham :D disco najlepsze :DD najlepiej sie tanczy do takiej muzy ;]
25 April 2014
oczywiście, że tak, najlepsza muzyka do tańczenia :D
25 April 2014
Najlepsza muza ;) nie na darmo mam taki NICK pozdro ;)
25 April 2014
nikt nie słucha , ale wszyscy śpiewają jak dźwięki rozbrzmiewają w głośnikach : D
25 April 2014
dokladnie,zawsze na czasie:))
25 April 2014
"nikt nie słucha, a każdy zna" :D
25 April 2014
Oczywiście że tak :) ja się nie wstydzę przyznać