Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
5 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
4 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
szukam ksiecia
konto usunięte
4 Maret 2009
Każdy to samo pisze chyba jest w tytule klanu co nie "Dla wszystkich samotnych serduszek...:*" Masakra
konto usunięte
4 Maret 2009
sama całkiem sama:(((
konto usunięte
4 Maret 2009
Samotne Serduszka :]]
konto usunięte
4 Maret 2009
samotne serduszko...to takie które boli lub takie które wybrało samotna drogę przez życie...pytanie któremu jest lepiej temu co cierpi czy temu które nie pozwala się kochać...;))
konto usunięte
3 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*
konto usunięte
3 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
9 Agustus 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek. ?
konto usunięte
3 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
Klan Jest super Dla wszystkich samotnych serduszek...:*
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*
konto usunięte
2 Maret 2009
Super klan! :) Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
2 Maret 2009
Osamotnienie Jest Jedną Z Najcięższych Kar, Na Które Człowiek Może Skazać Człowieka
konto usunięte
2 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** jestem samotna ale dlugo to nie potrwa xD ;)
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
1 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
1 Maret 2009
To jest najgorsze co może być,być bez drugiej polowki;((
nie wyczymuje byc sama