Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
10 April 2009
samotność nie jest taka zła... :)
konto usunięte
9 April 2009
"Samotność to taka straszna trwoga...Ogarnia mnie,przenika mnie...!" - Dżem-List do M
konto usunięte
7 April 2009
Ehh .. SaamoTnoośĆ Jeest SmuuTnaa CzaaSaami ! ;/;/ ;(( .. Buuziaaaki i Pzd Dlaa WszyyStkiCh SaamotNyyCh ! ;( ;***** ;**** ;****
samotność znam jej smak pozdrawiam wszystkich samotnych :*****
konto usunięte
6 April 2009
samotność bywa przytłaczająca :/ pzdr wszystkich samotnych:*****
konto usunięte
5 April 2009
Porzucona? Ależ skąd! Ja po prostu ... znów jestem do wzięcia! ;-)
konto usunięte
4 April 2009
samotność wcale nie jest taka zła :))
konto usunięte
3 April 2009
samotność jest okropna;/eh:/dla wszystkich samotnych:)pozdr;)
konto usunięte
1 April 2009
witam ciepło i dołanczam do grona samotnych bowiem nawet będąc w związku można czuć się samotnym
konto usunięte
1 April 2009
Samotne serduszka trzymajcie się-jestem z wami...
konto usunięte
31 Maret 2009
niestety samotna..
konto usunięte
30 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
30 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
może kiedyś spotkam tego jedynego na całe zycie...czas pokaze :)
konto usunięte
29 Maret 2009
Wierzę, że spotkam swoją prawdziwą miłość... świetny klan :***
konto usunięte
29 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
29 Maret 2009
Szukam Tego Jedynego ;*
konto usunięte
29 Maret 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
29 Maret 2009
`,SamOtna.;(...^_^
konto usunięte
5 Oktober 2009
Oddam serduszko w dobre rączki :( Pisac na pril do mnie Legnica okolice ;) ;*