Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
18 April 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
11 Mei 2009
Super klan:) pozdro dla wszystkich samotnych...:***
konto usunięte
25 Agustus 2009
dla wszystkich samotnych serc... nadzieja jest tylko jedna i nie wolno jej nam tracić... bez niej jesteśmy jak suche liście...
konto usunięte
18 April 2009
... czas to Nadzieja, czas to Cierpienie, czas to wejscie w samego Siebie ... :***
ja jestem sam 8 miesiecy i jakos dziwnie tak ale nic nie zmienię więc musi tak być widać los niebył łaskawy i nie rozdawał wtedy szczęścia
konto usunięte
17 April 2009
Byłeś dla mnie wszystkim,ale to już stracone:(:(:(
konto usunięte
17 April 2009
Ahh... TaK SmUtNo bEz cIeBie :(:(:(
konto usunięte
17 April 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
17 April 2009
klanik super nie żałuje że dołączyłam ;-)
konto usunięte
17 April 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*
konto usunięte
17 April 2009
Super klan! :) Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
17 April 2009
buziaczki dla wszystkich samotnych osób :*
konto usunięte
17 April 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
16 April 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek. :*
wiara w siebie dla wszystkich samotnych pozdro trzeba wierzyc ze prawdziwa milosc przyjdzie i pozostanie juz do konca
konto usunięte
16 April 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek... 

pozdrawiam wszystkich samotnych ;* bedzie dobrze ;) trzeba wierzyć ;]
konto usunięte
22 Mei 2009
Właśnie znalazłem dziewczynę XDD sayonara suckers ;PP
konto usunięte
15 April 2009
SamOtnii buu .. =(