Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** - podpisy grupy | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

17 Juni 2009
!!!...hm... Samotne serduszka...

15 Juni 2009
Sama,ale nie samotna;)

15 Juni 2009
... pamiętasz jak błagałam, byś nigdy nie zabierał... mi tego co kochałam

15 Juni 2009
,,NauCze Cię Życ jAk kOchaC i śNić"

15 Juni 2009
Bo życie to tylko przecinek...W zdaniu wieczności...

15 Juni 2009
Miłość jest nierozłaczną częścią cierpienia

14 Juni 2009
"...ChodŻ pragnę cofnąć czas.. nigdy już nie będzie nas..."

14 Juni 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13 Juni 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

14 Juni 2009
ja Cię kocham a Ty mnie nie ;( KC. Piotrusiu:*

13 Juni 2009
[...]...samotnych serduszek... ;(

12 Juni 2009
moje serce złamał on ;(

12 Juni 2009
PODPIS xD

12 Juni 2009
'... Moja dusza gdzieś wysoko, wędruje samotna...'

22 Juni 2009
a taki jeden za kare teraz tu piesze

20 Agustus 2009
DLACZEGO SAMOTNOSCI TAK BOLI ;)

12 Juni 2009
Dla tych którzy zostali bardzo zranieni po roku czuje jak by mi noz w serce specjalnie wbiła :-((

12 Juni 2009
Dla smutnych i smutnych serduszek :( :( :(

11 Juni 2009
dla zranionych w maju, dla tych ktorzy rozczarowali sie po 1,5 roku chodzenia, dla smutnych :(

11 Juni 2009
Dla zranionych :-/ opuszczonych... niekochanych :(