dobre zdjecie kulturystyczne
Komentarze (50)
Обліковий запис видалено
14 November 2011
ALE BYŁAM PYZA NA BUZI HAHAHAHAHAHA
KubaWLD
30 Desember 2010
Ale musi duzo wyciskać
Обліковий запис видалено
22 Desember 2010
Prudzia koksik :D hahah ładnie ;p ;*
patrique
8 Desember 2010
hahahaha cięta riposta =]
Обліковий запис видалено
5 Desember 2010
zalosne bo ma wieksza lape od ciebie:D?
moon1994
5 Desember 2010
Żałosne ...
Обліковий запис видалено
26 November 2010
no jak dla mnie zajebiście :)
Обліковий запис видалено
18 November 2010
No Bic jak Opona od traktora :P ^^
Обліковий запис видалено
16 November 2010
jakos przezyje to ze Ci sie nie podoba
Обліковий запис видалено
16 November 2010
ty skate w krate, boli cie prawda co nie ?
Обліковий запис видалено
16 November 2010
to foto nie pasuje do tego albumu , w lusterku robione nie jest i do sweet tez nie nalezy , fajne okulary.
Обліковий запис видалено
16 November 2010
a ja tak nie uwazam :D
o jak bedzie trzeba to nabije sie na rozen i wyotpie tluszcz :mrgreen:
o jak bedzie trzeba to nabije sie na rozen i wyotpie tluszcz :mrgreen:
Обліковий запис видалено
15 November 2010
Też tak uważam :D
Обліковий запис видалено
15 November 2010
nie kus :D nie kus :D
Обліковий запис видалено
15 November 2010
taaak :D
Обліковий запис видалено
15 November 2010
aaaaa
a to mowisz z racji wlasnych upodoban ? ;>>> :D
a to mowisz z racji wlasnych upodoban ? ;>>> :D
Обліковий запис видалено
15 November 2010
''kochanego ciałka nigdy za wiele ''
Обліковий запис видалено
15 November 2010
a do czego ma sie odnosic ten cytat ?;>
Обліковий запис видалено
15 November 2010
pośladki :>
Обліковий запис видалено
15 November 2010
co to sa perdle?
Обліковий запис видалено
15 November 2010
haha Patryk tekst miesiaca;d
Обліковий запис видалено
15 November 2010
Ale i tak mam to w dupceeeeeeee :kupa: :D
Обліковий запис видалено
15 November 2010
ale wydawało mi sie, że napisał to ironicznie. Jakos tak to
odebrałam. hahahah Pan Patryk napisał idealny cytat do sytuacji :D
odebrałam. hahahah Pan Patryk napisał idealny cytat do sytuacji :D
Обліковий запис видалено
15 November 2010
"lubię duże perdle takie są najlepsze do tego C albo D i jest pięknie w kolanach mięknę fred i jego kulki za to robią się wieksze to jest silniejsze niż mięśnie "
Обліковий запис видалено
15 November 2010
no bo napisalas co myslisz i napisalas madrze
Обліковий запис видалено
15 November 2010
dlaczego zabłysnełam? Proszę o wytlumaczenie.
Обліковий запис видалено
15 November 2010
Jeśli chodzi o fotke um. niżej w komentarzach to trzeba przyznac ze masz gen ;)) PS do PaleZKarabina - ten koles to pajac który chyba leczy w ten sposób kompleksy, ale Ty po tym co napisalaś błysnęłaś jeszcze lepiej ;S
Обліковий запис видалено
15 November 2010
a ja siebie nie mam za jakas mega pieknosc i zdaje sobie sprawe z tego ze nie jestem idealnie sczupla ale caly czas cwicze i staram sie poprawic swoje cialo ;)
Обліковий запис видалено
15 November 2010
kolego
uwazam ze aby kogos oceniac nalezy samemu pokazac sie kim sie jest i jak sie wyglada nie sadzisz?
uwazam ze aby kogos oceniac nalezy samemu pokazac sie kim sie jest i jak sie wyglada nie sadzisz?
Обліковий запис видалено
15 November 2010
tłuszcz to ty masz w mózgu kolego. Pamiętaj kochanego ciałka nigdy za wiele...
W jej przypadku nie ma go ani za dużo ani za mało, czyli po mojemu- jest idealnie. Pokaż się, my ocenimy (pewnie zjedziemy przy okazji się pośmiejemy) a później miej czelność kogoś komentować.
W jej przypadku nie ma go ani za dużo ani za mało, czyli po mojemu- jest idealnie. Pokaż się, my ocenimy (pewnie zjedziemy przy okazji się pośmiejemy) a później miej czelność kogoś komentować.
Обліковий запис видалено
15 November 2010
no to moze po "kulturystycznemu" skoro tak chcesz - mase masz, nic wiecej... zrzuc ten tluszcz, zapisz sie na fit, pobiegaj lub cos innego to pogadamy ;]
Обліковий запис видалено
15 November 2010
ach oczywiscie ze Ciebie najbardziej :jezyk2:
Обліковий запис видалено
15 November 2010
ale mnie najbardziej? :mrgreen:
Обліковий запис видалено
15 November 2010
ja wszystkich kochusiam i wszystkich uwielbiam ^^
zadziorna? raczej po prostu szczera :)
zadziorna? raczej po prostu szczera :)
Обліковий запис видалено
15 November 2010
ee ja Cie nie lubie i mnie irytujesz ? no coś Ty dlaczego by tak mialo byc ..:) ale cos w tym dziwnego jest bo zwrocilem uwage ze jestes zadziorna co do mojej osoby :P i tez mysle podobnie jak Ty ;>
Обліковий запис видалено
15 November 2010
a wlasnie przypomnialo mi sie... ladys ty tu pitu pitu ... A W ZARZE BYŁEŚ ?!?!?!?!?!
Обліковий запис видалено
15 November 2010
niee... fora mi sie nie pomylily... moja fotka jest bardzo zwiazana z kulturystyka :nie: nie widac tego ?
Обліковий запис видалено
15 November 2010
c'nie michal ? :d ma sie te 40 w lapie :mrgreen:
Обліковий запис видалено
15 November 2010
prudzia...chyba sie przejade do Ciebie w koncu:D
takie lapy...:D
takie lapy...:D
Обліковий запис видалено
14 November 2010
ei,chyba Ci sie fora pomyliły xD
Обліковий запис видалено
14 November 2010
a co my się do niego przyczepiliśmy :D?
Обліковий запис видалено
14 November 2010
Biust cudny ;)
Обліковий запис видалено
14 November 2010
prosze sie odczepic od moje biusta
Обліковий запис видалено
14 November 2010
no mam wrazenie menez ze mnie nie lubisz i cie irytuje ^^
Обліковий запис видалено
14 November 2010
Wielki? Ogromny :D
Обліковий запис видалено
14 November 2010
te piersi to twój wielki atut ;)
Обліковий запис видалено
14 November 2010
menez a masz z tym jakis problem ? ;>HAHA TO ZABRZMIALO JAKBY MNIE DRESY ZACZEPIŁY NA OBCYM OSIEDLU -TAK MAM ROZNE PROBLEMY .
P.S. NIEZŁA KLATA :d
P.S. NIEZŁA KLATA :d
Обліковий запис видалено
14 November 2010
haha jaka minka :mrgreen:
Обліковий запис видалено
14 November 2010
gleba hahahahahhaha
Обліковий запис видалено
14 November 2010
dla mnie :calusek: :mrgreen: