dobre zdjecie kulturystyczne
Komentarze (50)
Аккаунт удален
14 November 2011
ALE BYŁAM PYZA NA BUZI HAHAHAHAHAHA
KubaWLD
30 Desember 2010
Ale musi duzo wyciskać
Аккаунт удален
22 Desember 2010
Prudzia koksik :D hahah ładnie ;p ;*
patrique
8 Desember 2010
hahahaha cięta riposta =]
Аккаунт удален
5 Desember 2010
zalosne bo ma wieksza lape od ciebie:D?
moon1994
5 Desember 2010
Żałosne ...
Аккаунт удален
26 November 2010
no jak dla mnie zajebiście :)
Аккаунт удален
18 November 2010
No Bic jak Opona od traktora :P ^^
Аккаунт удален
16 November 2010
jakos przezyje to ze Ci sie nie podoba
Аккаунт удален
16 November 2010
ty skate w krate, boli cie prawda co nie ?
Аккаунт удален
16 November 2010
to foto nie pasuje do tego albumu , w lusterku robione nie jest i do sweet tez nie nalezy , fajne okulary.
Аккаунт удален
16 November 2010
a ja tak nie uwazam :D
o jak bedzie trzeba to nabije sie na rozen i wyotpie tluszcz :mrgreen:
o jak bedzie trzeba to nabije sie na rozen i wyotpie tluszcz :mrgreen:
Аккаунт удален
15 November 2010
Też tak uważam :D
Аккаунт удален
15 November 2010
nie kus :D nie kus :D
Аккаунт удален
15 November 2010
taaak :D
Аккаунт удален
15 November 2010
aaaaa
a to mowisz z racji wlasnych upodoban ? ;>>> :D
a to mowisz z racji wlasnych upodoban ? ;>>> :D
Аккаунт удален
15 November 2010
''kochanego ciałka nigdy za wiele ''
Аккаунт удален
15 November 2010
a do czego ma sie odnosic ten cytat ?;>
Аккаунт удален
15 November 2010
pośladki :>
Аккаунт удален
15 November 2010
co to sa perdle?
Аккаунт удален
15 November 2010
haha Patryk tekst miesiaca;d
Аккаунт удален
15 November 2010
Ale i tak mam to w dupceeeeeeee :kupa: :D
Аккаунт удален
15 November 2010
ale wydawało mi sie, że napisał to ironicznie. Jakos tak to
odebrałam. hahahah Pan Patryk napisał idealny cytat do sytuacji :D
odebrałam. hahahah Pan Patryk napisał idealny cytat do sytuacji :D
Аккаунт удален
15 November 2010
"lubię duże perdle takie są najlepsze do tego C albo D i jest pięknie w kolanach mięknę fred i jego kulki za to robią się wieksze to jest silniejsze niż mięśnie "
Аккаунт удален
15 November 2010
no bo napisalas co myslisz i napisalas madrze
Аккаунт удален
15 November 2010
dlaczego zabłysnełam? Proszę o wytlumaczenie.
Аккаунт удален
15 November 2010
Jeśli chodzi o fotke um. niżej w komentarzach to trzeba przyznac ze masz gen ;)) PS do PaleZKarabina - ten koles to pajac który chyba leczy w ten sposób kompleksy, ale Ty po tym co napisalaś błysnęłaś jeszcze lepiej ;S
Аккаунт удален
15 November 2010
a ja siebie nie mam za jakas mega pieknosc i zdaje sobie sprawe z tego ze nie jestem idealnie sczupla ale caly czas cwicze i staram sie poprawic swoje cialo ;)
Аккаунт удален
15 November 2010
kolego
uwazam ze aby kogos oceniac nalezy samemu pokazac sie kim sie jest i jak sie wyglada nie sadzisz?
uwazam ze aby kogos oceniac nalezy samemu pokazac sie kim sie jest i jak sie wyglada nie sadzisz?
Аккаунт удален
15 November 2010
tłuszcz to ty masz w mózgu kolego. Pamiętaj kochanego ciałka nigdy za wiele...
W jej przypadku nie ma go ani za dużo ani za mało, czyli po mojemu- jest idealnie. Pokaż się, my ocenimy (pewnie zjedziemy przy okazji się pośmiejemy) a później miej czelność kogoś komentować.
W jej przypadku nie ma go ani za dużo ani za mało, czyli po mojemu- jest idealnie. Pokaż się, my ocenimy (pewnie zjedziemy przy okazji się pośmiejemy) a później miej czelność kogoś komentować.
Аккаунт удален
15 November 2010
no to moze po "kulturystycznemu" skoro tak chcesz - mase masz, nic wiecej... zrzuc ten tluszcz, zapisz sie na fit, pobiegaj lub cos innego to pogadamy ;]
Аккаунт удален
15 November 2010
ach oczywiscie ze Ciebie najbardziej :jezyk2:
Аккаунт удален
15 November 2010
ale mnie najbardziej? :mrgreen:
Аккаунт удален
15 November 2010
ja wszystkich kochusiam i wszystkich uwielbiam ^^
zadziorna? raczej po prostu szczera :)
zadziorna? raczej po prostu szczera :)
Аккаунт удален
15 November 2010
ee ja Cie nie lubie i mnie irytujesz ? no coś Ty dlaczego by tak mialo byc ..:) ale cos w tym dziwnego jest bo zwrocilem uwage ze jestes zadziorna co do mojej osoby :P i tez mysle podobnie jak Ty ;>
Аккаунт удален
15 November 2010
a wlasnie przypomnialo mi sie... ladys ty tu pitu pitu ... A W ZARZE BYŁEŚ ?!?!?!?!?!
Аккаунт удален
15 November 2010
niee... fora mi sie nie pomylily... moja fotka jest bardzo zwiazana z kulturystyka :nie: nie widac tego ?
Аккаунт удален
15 November 2010
c'nie michal ? :d ma sie te 40 w lapie :mrgreen:
Аккаунт удален
15 November 2010
prudzia...chyba sie przejade do Ciebie w koncu:D
takie lapy...:D
takie lapy...:D
Аккаунт удален
14 November 2010
ei,chyba Ci sie fora pomyliły xD
Аккаунт удален
14 November 2010
a co my się do niego przyczepiliśmy :D?
Аккаунт удален
14 November 2010
Biust cudny ;)
Аккаунт удален
14 November 2010
prosze sie odczepic od moje biusta
Аккаунт удален
14 November 2010
no mam wrazenie menez ze mnie nie lubisz i cie irytuje ^^
Аккаунт удален
14 November 2010
Wielki? Ogromny :D
Аккаунт удален
14 November 2010
te piersi to twój wielki atut ;)
Аккаунт удален
14 November 2010
menez a masz z tym jakis problem ? ;>HAHA TO ZABRZMIALO JAKBY MNIE DRESY ZACZEPIŁY NA OBCYM OSIEDLU -TAK MAM ROZNE PROBLEMY .
P.S. NIEZŁA KLATA :d
P.S. NIEZŁA KLATA :d
Аккаунт удален
14 November 2010
haha jaka minka :mrgreen:
Аккаунт удален
14 November 2010
gleba hahahahahhaha
Аккаунт удален
14 November 2010
dla mnie :calusek: :mrgreen: