Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
4 Maret 2008
kto jedzie na metallice?? robimy grande ekipe wbijamy ??
konto usunięte
4 Maret 2008
Wybiera sie ktoś na Iron Maiden 7 sierpnia 2008 ??
konto usunięte
4 Maret 2008
Heavy metal ponad zycie m/ m/
Kto jedzie 15 Marca do Warszawy do Klubu Progresjia na Chimaire?????? Ja jade :)
konto usunięte
11 Maret 2008
a może ktoś ma swoj zespół, hm.? :D
ktos mial swietny pomysl z tym klanem aby zamieszczac opisy kapel i polecac te najlepsze oczywiscie=p
konto usunięte
3 Maret 2008
Metalowcy są o wiele fajniejsi niż techno- dupyxD co wy na to?;>
według was to Linin park to metal czy rock:P?
konto usunięte
3 Maret 2008
Fajny klan :)) Taka muzyka jest najlepsza :P Nie sądzę, aby techno to była muzyka...Choć wiele osób ją uwielbia, to ja nie przepadam :)
konto usunięte
3 Maret 2008
Rock i metal to jest muzyka, a nie jakieś techno! m/
konto usunięte
3 Maret 2008
Świetny ten klan! I love metal and rock =******** [yeah] xD
konto usunięte
3 Maret 2008
o tak Metal kocham ;D a najbardziej Nu-Metal =]
konto usunięte
3 Maret 2008
I love metal and rock :D
konto usunięte
2 Maret 2008
kocham technooooo !!! unc unc unc !!! taki żarcik :P:P metal rlz
konto usunięte
2 Maret 2008
I LOVE METAL AND ROCK!!! iT'S MY LIFE!!!
konto usunięte
2 Maret 2008
Korn! Kocham! Metal My Live! ;* Wielbie Sercemmm!
konto usunięte
2 Maret 2008
28.05 najważniejsza data:) nie moge sie doczekać, mam bilecik na sektor:D:D:
konto usunięte
2 Maret 2008
Iron Maiden, Metallica, Pain... to jest to
konto usunięte
3 Oktober 2009
Noooooooo zajefajnyyyyyy klannnnnnnnnnn
konto usunięte
2 Maret 2008
Ouu xp Iron Maiden, Mettalica, Pink Floyd, Led Zeppelin, Black Sabbath, AC/DC. ;D pzdr. ;***