Klan Piwoszy ;] - podpisy grupy | Fotka.com

Klan Piwoszy ;]

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

15 Maret 2009
hmm...żubr^^ albo leszek:)) //lubie piwo bo chodze po nim krzywo// xD :P

22 Desember 2008
Żubr^^ przede wszystkim xD ^^

22 Desember 2008
Lech najlepszy jest; :D pozdro

22 Desember 2008
Wareczka jest najlepsza...:)

21 Desember 2008
piwo z rana jak smietana!!! ;)

21 Desember 2008
co jak co ale Stronga nic nie przebije...:)

21 Desember 2008
Tyskie lepsze niż wszystkie!!!

21 Desember 2008
piWo... nie ważne jakie, byle tylko miało %% ;)

20 Desember 2008
PiWo, piWo, piWo... pO piWie chODze kSZywOOo:-)) pozdro dla wszystkich piwoszy:-))

4 Agustus 2011
LECH najlepszy:)

19 Desember 2008
Tyskie rządzi:):):)

18 Desember 2008
LECH najlepszym Piwem jest i nic tego nie zmieni xD

18 Desember 2008
Tyskie ponad wszystkie

17 Desember 2008
Warka To Moja Ładowarka

17 Desember 2008
Lech, Żywiec i Tyskie.. :)) najlepsze;p xDD Pozdro dla wszystkich.. ;p

16 Desember 2008
Piwko to moje paliwko :P

16 Desember 2008
Ja uwielbiam Leżajska tylko ciężko u mnie zdobyć :(

15 Desember 2008
dLa mnie NajlepSe piWko to tySkie xD

12 Desember 2008
Tyskie Żywiec Warka jak nie Lech to Tatra pije każde Heniek,Harnaś Calsberg XD

10 Desember 2008
piwo to moje paliwo