Komentarze (8)
Andzelikaa95
17 Januari 2013
co to mam byc stare logo skry
Akun dihapus
18 September 2011
ma się te wtyki xD
kuupiony przed meczem;p
kuupiony przed meczem;p
Akun dihapus
18 September 2011
Kurde skąd macie szalik? Kupiliście? Ja mam tylko autograf Woickiego
Akun dihapus
2 Juli 2011
Skra < 3
Akun dihapus
12 Maret 2011
SKRA NAŁOGIEM, SZAMPON BOGIEM!!
Akun dihapus
12 Maret 2011
skraa!
Akun dihapus
11 Maret 2011
A ja mam szalik i koszulkę - z autografami ;)
Only PGE Skra Bełchatów ! ;)
Only PGE Skra Bełchatów ! ;)
Akun dihapus
11 Maret 2011
W górę serca! KPS SKRA!
Zaszczyt mieć szalik w domu:D:zakrecony:
Zaszczyt mieć szalik w domu:D:zakrecony: